Psychoterapia Szczecin

Terapia dĽwiękiem

Rozwój osobisty
Joga dla pań

Joga dla pań

Zajęcia, jakie proponujemy dla kobiet, to hatha joga. Jest to system ćwiczeń fizycznych i oddechowych, który ma na celu oczyszczenie ciała z zanieczyszczeń, oczyszczenie systemu nerwowego. Ciało może wtedy przyjąć więcej energii, siły życiowej, a tym samym być zdrowe i odporne na wpływy niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Joga dla pań

W ćwiczeniach hatha jogi biorą udział wszystkie mięśnie oraz ścięgna i dlatego ciało pozostaje gibkie i sprawne. Asany usprawniają pracę serca, układu krwionośnego, czynności gruczołów wydzielania wewnętrznego. Wpływają dodatnio na wszystkie organy wewnętrzne.


Zajęcia podzielone są na kilka segmentów. Zaczynamy od wyciszenia umysłu, uspokojenia oddechu, a następnie wykonujemy rozluźniające, rozgrzewające ćwiczenia przygotowawcze. Główną częścią są asany jogi. Na każdy tydzień przygotowałam inny zestaw asan, które są podzielone na stojące, siedzące, leżące i odwrócone. Ta część zajęć trwa około czterdzieści pięć minut. Z kolei przystępujemy do pranajamy, czyli ćwiczeń oddechowych, które służą zwiększeniu pojemności płuc, dotlenieniu organizmu, wyciszeniu umysłu. A na końcu jest relaks przy dźwiękach gongów, tak zwana kąpiel w dźwiękach.

Zajęcie te są przygotowane dla pań, które uważają się za zdrowe i chcą zachować dobrą kondycję psychofizyczną oraz ładną sylwetkę do późnych lat życia. Jest to też niekonwencjonalny sposób radzenia sobie ze stresem, złym samopoczuciem i rozbieganymi myślami.

Joga dla pań


Zapraszamy chętne panie na zajęcia. Obecnie na nasze zajęcia uczęszczają panie w przedziale wiekowym od dwudziestu dwu do siedemdziesięciu lat.Kiedy - pon - czw , w godz 1000-1130 i 1900-2030
Gdzie - Szczecin ul. Brązowa 18/20

Kontakt tel. O91/463 10 23 , kom. 608 22 15 66


Psychoterapia Pomoc psychologiczna Konsultacje psychologiczne Terapia dĽwiękiem Joga dla pań Rozwój osobisty Samowiadomoć Samodoskonalenie się Poznaj samego siebie Emocje Uczucia Praca z ciałem Relaks Spełnione i zdrowe życie Rozwój potencjału i twórczych możliwoci Zwi‘zki międzyludzkie M‘dra miłoć Asertywnoć Kreatywnoć Pokochaj siebie Poczucie własnej wartoci Lęki Depresja Żałoba Samobójstwo Šwiat konfliktów Relacje rodzinne Sztuka słuchania Mowa ciała Schematy i stereotypy kulturowe Wzorce psychiczne Szczecin Zachodniopomorskie Psychoterapeuta Warsztaty rozwoju osobistego Zaburzenia lękowe nerwice Kryzysy życiowe Stres Fobie Rozwód Strata bliskiej osoby Rozwój Kobiet Psychoterapia w Szczecinie Warsztaty Rozwojowe